Wellness studio Alena

Nabízíme široké služby v oblasti kosmetiky, výživového poradenství, ajurvédských terapií Tarani a řadou dalšího. Nyní otevíráme zcela nový kosmetický salon v obci Křenice nedaleko Říčan. V přímém dosahu jsou pak další obce, jako třeba Březí, Strašín, Mukařov, Nedvězí, Královice, Sluštice, Sibřina, Újezd nad Lesy, Běchovice a okolí. Více informací naleznete zde, případně volejte +420777331418.


Více zde: https://www.krenice.com/
 

Kadeřnictví, Na Hroudě 28, Praha 10.

Uspokojí toho, kdo chce mít extravagantní účes, střih pro všední den, účes společenský, svatební,ale i když potřebujete upravit vlasy tak, aby se to hodilo na důležitou pracovní poradu. Celkové proměny vizáže dle typu osobnosti a dle přání.

 https://kadernictvi-nahroude.webnode.cz/ 

 

Floristka Ing. Jiřina Neckářová, Ph.D.

 Každá nevěsta je pro nás jedinečná a je pro nás nekončící inspirací. Svatební floristika nás baví, proto jsme připraveni uvázat svatební kytici a připravit celou svatební květinovou výzdobu každé nevěstě na míru. Velký výběr svatebních balíčků za zvýhodněné ceny.

https://www.zahradniksikula.cz/kompletni_svatebni_servis.html

 

Zámek Berchtold Kunice-Vidovice

Hledáte krásné místo pro firemní akci, dovolenou, sportování  či zajímavý výlet?

Svatby a oslavy v zámeckém hotelu https://www.zamekberchtold.cz/

 

Půjčovna společenských a svatebních šatů Flora New York.  

Originální společenské a svatební šaty dovezené přímo z New Yorku přímo pro Vás!

https://www.flora-newyork.cz/ 

 

Zámek Štiřín

Ať již hledáte prostředí pro vaše obchodní jednání či společenskou akci, sportovní nebo kulturní vyžití i dovolenou, jsme tím správným místem. Zámek Štiřín se nachází v malebném prostředí anglického parku. Ideální poloha 25 km od centra Prahy je příjemná i pro ty z Vás, kteří kromě klidného prostředí pro odpočinek toužíte poznat krásy našeho hlavního města Prahy.

 https://www.stirin.cz/

 

Vyšehraní -  festival divadla a hudby Vyšehraní 2011 s podtitulem ...išla Marina do Slavína...

https://www.vysehrani.cz/